• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

  • Nişan Töreni
  • buraya istediğin metni yazarsın
  • Selenay Düğün Salonu & Müzik Organizasyonu
  • Kına Gecesi
  • BİR ÖMÜR MUTLULUĞA ...

Kurumsal Organizasyon

Selenay Düğün Salonu &  Müzik Organizasyonu toplantı ve davet hizmetleri ile 1999 yılından beri profesyonel destek almayı tercih eden birçok şirket ve kuruluşlara hizmet Sunmuştur. Hizmet odaklı anlayışımız ile toplantılarda programın öncesi ve sonrasına Kadar tüm aşamaları kapsayan; planlama, uygulama ve geri dönüş safhasındaki Gibi detaylardan kurtarıp sizi özgürleştirir. İş başındaki çözüm ortağınız olarak, sizi geçici değil sürekli müşterilerimiz olarak Görerek her zaman yanınızda olmaya ve en iyisini sunmaya devam edecektir.


20 kişiden 500 kişiye kadar farklı oturma düzeninde uygun toplantı salonları, Masalarda kalem, kâğıt, şeker, su, Günde 3 defa çay, kahve, tatlı-tuzlu kurabiye servisi, Set mönü ile öğle yemeği ve meşrubat servisi, Mevcut bulunan ve ücretsiz verilen temel ekipmanlar, Ses sistemi, barkovizyon, LCD TV, DVD/CD oynatıcı, Mikrofon, perde, yazı tahtası, Kürsü, karartma ayarlı aydınlatma, bağımsız havalandırma kontrolü, kablosuz internet, telefon.

Selenay Düğün Salonu &  Müzik Organizasyonu da oturma düzenekleri tablosu


Salon Düzeni Banket Düzeni Sınıf Düzeni Tiyatro Düzeni Tavan Yüksekliği
Salon 500 300 250 500 5,80
Loca 80 60 50 80 3,5


Teknik Ekipmanlar

Projeksiyon cihazı ve perdesi 
Bir adet Flipchart 
Ses Sistemi 
4 adet telsiz mikrofon 
4 adet kablolu mikrofon
1 adet yaka mikrofon
8 adet Hoparlör 
1 adet Laptop
1 adet masa üstü pc
Kablosuz internet erişimi

Selenay Düğün Salonu &  Müzik Organizasyonu toplantı ve davet hizmetleri ile 1999 yılından beri profesyonel destek almayı tercih eden birçok şirket ve kuruluşlara bu hizmet sunmuştur. Hizmet odaklı anlayışımız ile toplantılarda programın öncesi ve sonrasına kadar tüm aşamaları kapsayan; planlama, uygulama ve geri dönüş safhalarındaki detaylardan kurtarıp özgürleştiriyor. 
İş başındaki çözüm ortağınız olarak, sizi geçici değil sürekli müşterilerimiz olarak görerek her zaman yanınızda en iyiyi sunmaya devam edecektir. 

Sadece toplantılarınıza yoğunlaşmak için


Yorumlar - Yorum Yaz