• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

  • Nişan Töreni
  • buraya istediğin metni yazarsın
  • Selenay Düğün Salonu & Müzik Organizasyonu
  • Kına Gecesi
  • BİR ÖMÜR MUTLULUĞA ...

Düğün Organizasyonu

Selenay Düğün Salonu &  Müzik Organizasyonu hayallerinizi süsleyen düğününüz için her türlü ayrıntıları ile ilgilenerek düğün sahipleri üzerindeki yükü hafifletmektedir. Verdiğimiz hizmetler arasında mekân süslemeleri, fotoğraf ve video çekimi, davetlilerin karşılanması, lazer gösterileri, nikâh işlemleri, ikram seçenekleri ve çeşitleri, müzik ve sanatçıların seçimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü detayları sizler için hazırlıyor salonun eşsiz ihtişamın, konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor. Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibi tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş Selay’ da yapacağınız organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz Selay konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladığımız sıra dışı konfor ve sunduğumuz eşsiz atmosferle 50 kişilik özel toplantılardan 600 kişilik büyük organizasyonlara kadar, her türlü etkinliği ile Selay Davet & Organizasyon unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor. 

Selenay Düğün Salonu &  Müzik Organizasyonu, Nevşehir

Geleneksel düğün töreni nasıl yapılır? 

Düğün tarihinin aylar öncesinden belirlenmesi eksiklerin giderilmesi ve hazırlıkların tamamlanması açısından önemlidir. Gelin ve damadın yakınlarına düğünden önce hediyeler getirilmesi yaygın adetlerdendir. Düğün haftasının başında oğlan evinin damına bayrak dikilir. Böylece düğün olacak ev belirlenmiş ve ilan edilmiş olur. Gelin kardeşi tarafından beline al kuşak bağlanarak evinden çıkarılır. Evden çıkarken genelde evin kapısı biri tarafından kilitlenir. Damadın bu kişiye bir miktar para vermesiyle kapı açılır. Gelin arabasına binerken dualar eşliğinde başlarına pirinç atılır. Pirinç hemen hemen bütün kültürlerde bu bolluğun sembolü olarak kabul edilir. Nikâh kıyılırken çiftlerden hangisi diğerinin ayağına basarsa evlilikte onun sözünün geçeceğine inanılması da düğünlerin eğlenceli anılarından biridir. Tören bittikten sonra gelinin buketini havaya atmasından sonra yakalayan kişinin sonraki düğünün gelini olacağı inanç kadar gelinin ayakkabısının altına isim yazılmasından sonra ismi silinenlerin de kısmetlerinin açık olduğu diğer geleneksel inançlardandır. 

Evlilik yolunda son aşamaya geldiniz. Sizi zahmetli ama bir o kadarda heyecanlı bir düğün töreni bekliyor. Hayat arkadaşınızla yollarınızı birleştireceğiniz bu dönemde detaylarla dolu bir süreç yaşayacaksınız. Modern düğün töreni nasıl yapılır? 

Organizasyon firmaları düğünün her türlü ayrıntıları ile ilgilenerek düğün sahipleri üzerindeki yükü hafifletmektedir. Verdikleri hizmetler arasında mekân süslemeleri, nikâh şekeri, düğün davetiyeleri (davetiyelerinize isimlerin kaligrafik yazılımı, LCV takibi, davetiye dağıtılması), fotoğraf ve video çekimi, davetlilerin karşılanması, havai fişek ve lazer gösterileri, müzik firmaları ve sanatçıların seçimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü detayları sizler için hazırlıyor. Bu noktada sizin yapacağınız sadece doğru organizasyon firmasını bulmak olacak. Hayallerinizi gerçekleştirecek o muhteşem gece için, nasıl bir mekân istediğinize düğün tarihinizden 6–8 ay önce belirlemelisiniz. Bir kır düğünü mü, yoksa lüks bir otelde görkemli bir düğün mü hayal ediyorsunuz? Deniz Kenarında bir düğün bir yaz düğünü yapmayı planlıyorsanız ve denize kıyısı olan bir ilde yaşıyorsanız, akıllara kazınacak bir düğün yapabilirsiniz. Ay ışığının eşliğinde edeceğiniz ilk dansınızı kimse unutmayacak. Haziran, Temmuz, Ağustos ayları bu tür düğünler için uyun aylardır. Kır Düğünü Çimlerin üstünde, çiçeklerin arasında yapılan bu düğünlerin tek kötü tarafı gündüz yapılmasıdır. Kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız, bahar aylarında çimler üstünde güzel bir törene hazır olun. En uygun zaman Nisan Mayıs ve yaz ayları olsa da çamurlu bir evlilik töreni geçirme riskiniz olabileceğini göz ardı etmemek gerekir. Tercihinizi kır düğününden yana kullandıysanız her tarafı Çiçeklerle kaplı bir duvak, canlı rengârenk çiçeklerden oluşan bir gelin çiçeği sizi tamamlayacaktır. 


Nikâh ve Kokteyl
Sade bir nikâh da tercih edebilirsiniz. Ama nikâhtan sonra yapılacak kokteyl davetlilerin güzel vakit geçirmesini sağlayacaktır. Eğer yaz aylarında evlenmeyi düşünüyorsanız nikâh dairelerinin aylar öncesinden dolduğunu unutmayın. Kokteyl düşünüyorsanız süre, davetli adedi ve mekânı bir bütün olarak düşünmeniz gerekecek. 

Kapalı mekânlar 
Düğününüzü bir otelde, dinlenme tesisi veya evinizde yapmak istiyor olabilirsiniz. Sıradan bir günde gittiğiniz ve hayran kaldığınız bir mekânda düğün yapmak istiyorsanız organizasyon şirketleri her ortamda düğün yapabilme olanağını sağlıyorlar. Daha önce böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmış bir mekânı tercih ediyorsanız mekân sahibi ile görüşerek organizasyon hakkında görüşebilirsiniz. Beş yıldızlı otellerin balo salonları hala en çok tercih edilen düğün mekânları olmaya devam ediyor. 

Sesli, Işıklı Gösteriler
Volkan, şelale, özel sahne efektleri, konfeti ve lazer şov ile havai fişek gösterileri müzik ile senkronize edilerek düğünlerin vazgeçilmezlerinden olmuştur. İsteğe ve düğünün konseptine bağlı olarak herhangi birini tercih edebilirsiniz. Havai fişek bunlardan en yaygın kullanılanıdır. Düğün konseptinize uygun olarak nasıl bir gösteri istediğinize ve kaç dakika sürmesini istediğinize daha önceden karar vermelisiniz. 

Ses Sistemi, Işık, Dj Hizmetleri
Organizasyonunuza özel konsept oluşturularak, bu konsepte uygun sahne ve görsel tasarım uygulaması yapılır. Ses sistemi, ışık sistemi, truss alternatifleri,DJ hizmeti,görüntü sistemleri,podyum,jeneratör bu kategoriye dahildir. Müzik tecrübesine güvendiğiniz bir ekibi tercih edebilirsiniz. Bu ekip aynı zamanda en güzel gününüzün verdiği mutluluğu arttırabilecek ve yıllar yılı hatırlanacak mükemmel bir gece yaratma imkânı sunmalıdır. Davet sahibiyle koordineli çalışmalı ve en ince detaylara bile titizlikle yaklaşmalıdır. 

Bu sistemlerde hizmet verilen alanlar: 
Ses Işık Ekipmanları

Işık Kontrol Cihazları
Tiyatro Spotları
Takip Spotu
Par Spotlar / Aynalı Küreler
Sis - Kar - Köpük - Balon - Konfeti Makinesi
Scanner Robotlar
Popüler Efekt Işıklar
Lazer Işık
Moving Head
Gök Tarayıcısı
Wash Boyama Spotları

DJ Ekipmanları
Cd Player
Mixer
Turntable
Headphone
Dj Setup

Yanıcı, patlayıcı nitelikteki bu gösteri maddelerinin izlenmesi çok keyifli olduğu kadar bu gösteriler çok fazla sorumluluk ve dikkat ister. Kullanılan malzemelerin ve gösteriyi gerçekleştiren ekibin profesyonel olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca gösterinin yapılacağı yer açık alan ve çevre güvenliği açısından uygun olmalıdır. 

Düğün mekânınız nasıl olmalı? 

Düğün mekânlarıyla ilgili olarak mekânınızın davetli sayınıza göre yeterli olmasına dikkat edin. Mutlaka mekânla ilgili görevlilere salonun kaç kişi ağırlayabileceğini danışın, fakat yine de salonu masalar yerleştirildikten sonra görmeyi talep edin. Mekânı incelerken kolonların durumunu göz önünde bulundurun. Mekânla ilgili görüşmelerinizi yaparken mutlaka araba parkı konusunda anlaşma yapın. Misafirlere uygulanacak fiyatla ilgili anlaşmaya varın ve misafirlerinize de durumu bildirin. Mekânın açık adresi ve hatta krokisinin davetiyede yer alması davetlilere kolaylık sağlayacaktır. 

Düğün pastanız neyli olsun? 

Birbirinden göz alıcı tasarımlarda hazırlanan düğün pastaları nefis tatları ve göz alıcı şekilleri ile düğünün unutulmazları arasında yer alıyor. Muhteşem tasarımlarla yaratılan pastalar, çoğunlukla maket olarak düzenlenip, sadece gelin ve damadın ilk dilimi kesmelerine uygun şekilde hazırlanıyor. Pastanızın düğün konseptine, gelinliğinize, mekâna uygun çeşit çeşit aksesuarla süsleyebilirsiniz. Kır düğününü yapıyorsanız pastel renkleri, kış düğünlerinde beyaz ve tonlarını, yaz düğünlerinde bol meyveli tatları öneririz. Düğün pastası gelirken mekânın ışıklarının biraz karartılması ile başlayan daha önceden belirdiğiniz pasta müziğinin eşliğinde davetlilerin alkışlarıyla bu anı bir şölene dönüştürebilirsiniz. 

Düğününüz yemekli mi olsun? 

Düğün yemeğiniz mevsime, mekâna, davetlilere göre değişiklik gösterir. Yaz düğünlerinde hafif menüler seçilirken kış düğünlerinde yaza nazaran daha ağır mönüler tercih edilmektedir. Ayrıca yaz düğünlerinde soğuk içecek ve ikramlar sunulurken; kışın soğuk ve sıcak ikramların bir arada bulundurulması önerilir. Törenin olacağı mekânın yemek mönüsünü gözden geçirebilirsiniz ya da bir catering firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yalnız bunun için ayırdığınız bütçeyi ve konsepti önceden belirleyip daha sonra araştırmaya başlamalısınız. Çeşitli tatların sunulduğu bir yemek mönüsü mü yoksa kokteyl mi tercih ediyorsunuz, hangi içeceklerin sunulduğu bir mönü mü? Belirleyeceğiniz her kriter fiyat açısından sizi etkileyecektir. Set mönüler seçmek sizin için daha kolay bir seçenek olacaktır. 

Düğün davetiyeniz hazır mı? 

Davetiyeler sadece düğün töreninizde görmek istediğiniz kişileri davet etmek amaçlı kullanılmıyor artık. Davetiyeler davetli sayısının belirlenmesinde önemli bir unsurdur. Düğün konseptleri değişeli davetli sayısı da mekânın ayarlanmasında, servis ve hizmetlerin, miktarının ve ücretlerinin belirlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Davetiyede kişi sayısını sınırlandırabilir, küçük çocukların getirilmemesini belirten ifadeler kullanılabilir, düğün mekânının küçük bir krokisini çizebilirsiniz. Mekânın adı, açık adresi, tören saati yazmayı da kesinlikle unutmayın. 

Düğün mekânı aksesuarlarınızı, süslemelerini, ayrıntılarına karar verdiniz mi? 

Anı defteri ve kürsüsü; misafirlerinizin düğününüze, size dair o an düşündüklerini iletmeleri açısından önemlidir. Yazmak en net ifade biçimi olduğu için anı defterinize bir şeyler yazılmasını isterseniz, görünecek bir yerde kürsü ayarlamayı ihmal etmeyin. Düğün organizasyonunuzu bir şirkete verdiyseniz, sizin için ücretsiz hazırlanacağınıza emin olabilirsiniz. Kendiniz organize ediyorsanız bir masaya defter ve kaleminizi yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Ancak görünür bir yerde olmasına özen gösterin, düğünden önce de bir yakınınızı misafirlere yazı yazmalarını hatırlatması için görevlendirin. Geriye dönüp baktığınızda bizce bir albüm kadar değerli olacaktır. Nikâhınızı mekânda yapacaksanız, nikâh memuru ve nikâh masası detayları ile ilgili ayrıntılarını da tamamlayın. Düğün slayttınız için fotoğraf seçimi, fotoğraf ve geçiş sıralaması, müziği ….. Derken. Gösterilecek zamanı da Unutmayın. 

Düğün fotoğrafçınız olmadan nereye gidiyorsunuz? 

Düğün öncesi gelenek haline gelen “evlilik hatırası” stüdyo çekimleri, önemini hala korumaktadır. Fakat makineyi kullanacak olan fotoğrafçının yeteneği, deneyimi ve fotoğraf stüdyosunun olanakları da önem taşımaktadır. Düğün fotoğrafları, özel fotoğraflarınızın arasında en başta yerini alacaktır. Bu sebepten, bir fotoğrafçıya bağlı kalmamalısınız. Tavsiyelere önem verin fakat yinede bir kaç fotoğrafçı gezmeden kararınızı vermemelisiniz. Ön araştırma yapmanın faydasını daha sonra anlayacaksınız. Bu ön araştırma sırasında fotoğrafçılara sormanız gereken sorular vardır. Sorularınızın karşılığında doğru cevapları aldığınız takdirde ön hazırlığı tamamlamış ve konusunda uzman, kaliteli bir fotoğraf stüdyosu bulduğunuza emin olabilirsiniz. 

Düğün Gecesi Fotoğrafları

Düğün gecesinden istediğiniz gibi fotoğraflar elde edebilmek için bir kaç fotoğrafçıyla görüşüp, örnek olarak daha önce çektiği fotoğrafları görmenizde fayda olacaktır. Sizde son yıllarda moda olan nostalji, siyah - beyaz düğün fotoğrafları tercih ediyorsanız, fotoğrafçınıza daha önce böyle bir çalışma yaptığını sorup örnek çekimler almalısınız. Bu tarz fotoğraflar bazı incelikler ister, bu sebepten dikkatli davranmalısınız. Mevsim ve yer elverişliliğine göre, en az bir kaç fotoğrafı dış mekân olarak çektirmenizi öneririz. Doğal mekânda çektirilen bir fotoğrafın, doku ve renk olarak çok güzel görüntüler vereceğinden emin olabilirsiniz. 

Belgesel Düğün Fotoğrafçılığı
Evde başlayan hazırlıklar, kuaförde geçen telaşlı saatler, gelinlik giyme, damat ve gelinin buluşması, düğün mekânındaki heyecanlı bekleyiş… O özel günü bize ömür boyu hatırlatacak olan düğün fotoğraflarımızdır. Belgesel düğün fotoğrafçılığında amaç stüdyoda çekilen klişe gelin-damat albümlerinin ötesine geçmektir... Stüdyoda pozlar belirli bir mizansene dayalı, duygular neredeyse mecburi bu yüzden doğallığı ıskalamamak neredeyse imkânsız. Unutmayın ki mekân içinde çekilen özel fotoğraflarınızdan daha doğalı olamaz. Stüdyolar artık genç çiftler için adeta profesyonel model çekimleri gibi çalışıyor. Gelin ve damatlar, klasik düğün fotoğrafları yerine stüdyoda profesyonel modellere taş çıkartan pozlar veriyor. Klasik düğün fotoğrafları yerine albüm ve duvarlarını farklı fotoğraflarla süslemek isteyen yeni evli çiftler, birbirinden ilginç pozlar verdikleri değişik mekânlarda fotoğraf çekimleri yaptırarak, profesyonel modellere taş çıkartıyorlar. 

Mükemmel düğün albümü nasıl olur? 
Fotoğrafçınıza çekilmesi gereken fotoğrafların uzun bir listesini vermek istemeyebilirsiniz. Ancak her çiftin albümünde olması gereken belli fotoğraflar da olduğunu unutmayın… 

Gelin makyajı yapılırken
Günümüzde gelinlerin çoğu sadece düğüne ait aile ve arkadaşlarının pozlarından oluşanları değil, o büyük güne ait her detayın yer aldığı fotoğrafları olmasını tercih ediyor. Bu yüzden hazırlık aşamasındaki samimi ve doğal fotoğraflar mutlaka albümünüzde bulunmalı. Saçınız ve makyajınız yapılırken bir fotoğrafçının etrafınızda olması sizi rahatsız ediyorsa, önceden belli bir saat için anlaşabilir ve kısa bir süre siz tekrardan rujunuzu sürerken fotoğrafların çekilmesini isteyebilirsiniz. 

Mekâna giriş yaparken
Her zaman yakalanamayan düğün anlarından biri de gelinle damadın tam mekâna adım attıkları sahnedir. Siz ve damat içinse o ilk adım düğünün en stres dolu anıdır. Bütün gözler üzerinizdedir. Bu büyüleyici anın yakalandığı bir fotoğraf güzel ve samimi olmasının ötesinde onu armağan edeceğiniz kişiye de nefis bir anı olarak kalır. 

Karı koca ilan edilirken
Geleneksel olarak düğün albümünüzde bulunması gereken birçok fotoğraf vardır. Ancak en önemlilerinden bir tanesi karı koca ilan edildiğiniz anda hem sizin hem de davetlilerin çekildiği fotoğraflardır. Alkışlayanlar, gülümseyenler ve ağlayanların o anki halleri size nefis bir anı olarak kalır. 

Konfeti zamanı
Geleneksel bir düğün albümünün olmazsa olmazları arasında yer alan bir diğer poz ise konfetilerin atıldığı andır. Nikâh kıyıldıktan sonra başka bir mekâna geçecekseniz, oranın çıkışında en yakın arkadaşlarınızdan davetlileri organize etmelerini isteyebilir ve siz çıktığınız anda üçe kadar sayıp hepsi aynı anda konfetileri havaya atabilirler. Bu sırada da fotoğrafçı en güzel karelerinizi yakalar. 

Arkadaşlar ve aile
Büyük günün en önemli ve albümünüzde mutlaka bulunması gereken fotoğraflarından biri de arkadaşlarınız ve ailenizle bir arada çekilen grup fotoğraflarıdır. Fotoğrafçınızı mutlaka fotoğraf çekimi ve ne gibi kareler istediğiniz konusunda uyarmanız gerekir. Ayrıca fotoğrafçınıza mutlaka fotoğrafları çekilmesi gereken kişilerin isimlerini ve oturma planını verebilirsiniz. 

Samimi anlar
Birçok çift hayatlarının bu en özel gününde baş başa daha fazla zaman geçirebilmeyi ister. Ancak bunun için zaman ayırmakta zorlanırlar. Bu yüzden en azından yarım saatinizi en özel fotoğraflarınızın çekilebilmesi için ayırmaya özen gösterin. Sizin için özel anlamı olan bir yer seçin ve orada fotoğraflarınızın çekilmesi için fotoğrafçınızla anlaşın. 

Bütün detaylar
Çiçekleri, pastayı ve davetiyeleri ayarlamak için aylarınızı harcadınız, şimdi sıra bunları görücüye çıkarmakta. Fotoğrafçınıza büyük günde nelerin önemli olduğunu anlatın. Bu fotoğraflar düğün pastası, ayakkabılarınız ya da davetliler için özel olarak elinizde hazırladığınız küçük hediyeler gibi düğüne dair her türlü detayı içerebilir. 

Kızlar ve erkekler
Bu büyük günde gelinin en yakın kız arkadaşlarıyla ve damadın da en yakın erkek arkadaşlarıyla grup olarak çektirdiği fotoğraflar büyük önem taşır. Bu fotoğraflar için Rezervuar Köpekleri’ndeki gibi bütün arkadaşlarınızın güneş gözlüğü takması, ellerine purolarını alması ya da şampanyalarını havaya kaldırması gibi esprili düzenlemeler de yapabilirsiniz. 

İlk dans
İlk dansta yüzlerce gözün sizin ve eşinizin üzerinizde olması gözünüzü korkutabilir, fakat bu durum fotoğrafçının harika ve romantik bir anı yakalamasına engel değildir. Özelliklede düğünden önce birkaç dans dersi aldıysanız, endişelenmeniz için hiçbir nedeniniz yok. 

Geleneksel anlar
Geleneksel bir düğün hazırladıysanız, pastanın kesilmesi ya da gelin buketinin atılması gibi anların fotoğrafçı tarafından ölümsüzleştirildiğine emin olun. Bu anları asla unutmamanız için fotoğraflarınız olması şart. Bu yüzden yakın bir arkadaşınızdan fotoğrafçıyı yönlendirmesini ve bunun gibi özel anların hiçbirinin kaçırılmamasını sağlayabilirsiniz. 

Düğün müziklerini hazırlamak için vaktınız mi az? 

Düğün müziklerini hazırlamak için vaktınız mi az? 

Historia de un amor (Luis Miguel) 
Can't help falling in love (Andrea Bocelli) 
Eres todo en mi (Ana Gabriel) 
Abrazame (Ana Gabriel) 
Angels (Robbie Willams) 
You're beautiful (James Blunt) 
Don't want to miss a thing (Aerosmith) 
Still the one (Shania Twain) 
Truly madly deeply (Savage Garden) 
Have I told you lately (Van Morrison) 
From this moment on (Shania Twain) 
I will always love you (Whitney Houston) 
Only you (The Platters) 
Every breaky take (Sting) 
Belle (Notre Dame de Paris Soundtrack) 
You are my everything (Al Green) 
I've had the time of my life(Dirty Dancing) 
Amazed (Lonestar) 
Everything I do (Bryan Adams) 
Cuando pienso en ti (Jose Feliciano) 
To love you more (Celine Dion) 

Düğününüzdeki ilk dansınız nasıl olmalı? 

Düğün dansı gelin ve damadın önemsediği konulardan birisi. Modern kentlerde çiftler özel gösterimlerle bu anı unutulmaz kılmak istiyorlar. Bu alanda dans kursları da oldukça yaygınlaşmış durumda. Uzun süre hayalini kurduğunuz, planlar yaptığınız bu güzel günde, sevdiklerinize yapacağınız hoş bir sürpriz geceyi daha da renkli kılacaktır. Müzik ve dans konusunda alacağınız profesyonel yardım düğün konseptiyle de uyumlu olacak ve heyecanınızı hafifletmeye aynı zamanda işinizi kolaylaştırmaya yetecektir. 

Bu güzel günde, sevdiklerinize yapacağınız hoş bir sürprizle geceyi daha da renkli kılmaya ne dersiniz? Herkesin dans edebileceğini, bunun özel yetenek gerektirmediğini belirten dans eğitmenleri bu güne özel koreografilerle çiftlere yardımcı olmaktadır. Düğün gününüzden birkaç ay önce derslere başlamanız yeterli olacaktır. Düğünden önce dansınızı düğün ayakkabınızla ve varsa gelinliğinize benzer bir kıyafetle mutlaka tekrar edin. Fotoğraf ve Kamera ile çekecek olan kişiye koreografinizde yer alan güzel figür ve pozları kaçırmaması için uyarın. Tercih edeceğiniz Latin danslarından biriyle herkesi size hayran bırakabilir ya da vals ile romantik anlar yaşatabilirsiniz. Seçeceğiniz dans ne olursa olsun gelinliğe, ayakkabı seçiminize, mekâna ve konsepte uygun olmalıdır. 
O mutlu günde ilk dansınızı Türkçe bir dans şarkısı ile yapabilirsiniz. Böylece şarkı sözleri tüm davetliler tarafından da anlaşılabilir. Hatta canlı olarak çalınabilme şansı daha yüksek olur. 

En güzel Türkçe şarkılar

İlanı-aşk ( Kutsi ) 
Seninle Her şeye Varım ( Kayahan ) 
Bizim Şarkımız ( Ferhat Göçer ) 
Aşığınım ( Fedon ) 
Bizimkisi Bir Aşk Hikâyesi ( Kayahan ) 
Pervane ( Zühal Olcay ) 
Dilberim ( Çelik ) 
Deniz Gözlüm ( Soner Arıca ) 
Kör Bıçak ( Yaşar ) 
Çok Uzaklarda Dans Müziği ( Nilüfer ) 
Seni Seviyorum (Bora Öztoprak) 

En güzel yabancı şarkılar

Unforgettable (Nat King Cole) 
Can't Help Falling In Love (Elvis Presley) 
Can I Have This Dance? (Ann Murray) 
The Way You Look Tonight (Frank Sinatra) 
It Had To Be You (Harry Connick, Jr.) 
What A Wonderful World (Louis Armstrong) 
Endless Love (Diana Ross and Lionel Richie) 
I Cross My Heart (George Strait) 
I Swear (John M. Montgomery or All 4 One) 
A Whole New World (Peabo Bryson & Regina Belle) 
As Time Goes By (A Kiss Is Just A Kiss) (Michael Feinstein) 
When You Say Nothing At All (Allison Krauss) 
Faithfully (Journey) 
No Ordinary Love (Sade) 
Here And Now (Luther Vandross) I Can Love you Like That (John M. Montgomery) 
Power Of Love (Celine Dion) 
Tonight I Celebrate My Love (Roberta Flack & Peabo Bryson) 
Everything I Do {I Do For You} (Bryan Adams) 
When A Man Loves A Woman (Percy Sledge or Michael Bolton) 
All My Life (Linda Ronstadt & Aaron Neville) 
I'll Be There (Mariah Carey) 
On Bended Knee (Boyz II Men) 
At Last (Etta James) 
Don't Know Much (Linda Ronstadt & Aaron Neville) 
From This Moment On (Shania Twain) 
Our Love Is Here To Stay (Harry Connick, Jr.) 
Unchained Melody (The Righteous Brothers)


Yorumlar - Yorum Yaz